Aktuality > Testování s Menzou

Testování s Menzou

Dobrý den,

naše škola nabízí ve spolupráci s Mensou

druhý termín testování IQ

u vašich dětí: 26.11.24

Dítě můžete přihlásit elektronicky:

V příloze posílám letáček s informacemi, kde je uvedeno, jak ji vyplnit, jak uhradit poplatek a jak potvrdit emailovou adresu pro elektronické zaslání výsledku.

Samotný test trvá 20 - 40 minut.

Účastníkům, kteří dosáhnou výsledku 130 a více, bude nabídnuto členství v Mense. Každý, kdo se testu zúčastní, dostane potvrzení o absolvování s udaným IQ. Toto potvrzení má mezinárodní platnost. Výsledky testování jsou důvěrné.

Testovat se mohou děti od 2. třídy, z důvodu hromadného testování, kterého nejsou mladší děti schopni a výsledek by nebyl vypovídající.