03. 10. 2017

Nabídka pracovního místa

Za kolegyni  - učitelku druhého stupně hledáme dlouhodobou náhradu. Její úvazek j ...více
28. 09. 2017

NABÍDKA sportovních kurzů

LVK-I. – TELNICE (příměstský kurz: zimní pobyt v horách s lyžařským výcvikem ...více
01. 09. 2017

Změna školního informačního systému

Vzhledem k nespokojenosti rodičů i učitelů s uživatelskými vlastnostmi informačního sy ...více
01. 09. 2017

Ukončení práce se starým inf. systémem

Starý školní informační systém "DM software" (elektronické žákovské knížky) není již p ...více

MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL Ústí nad Labem

Taneční klub LIFE  se zúčastnil, spolu s dalšími pěti tanečními soubory, MEZINÁRODNÍHO TANEČNÍHO FESTIVALU Ústí nad Labem, který probíhal ve dnech 7. – 9. listopadu 2014 ve sportovní hale Sluneta na Klíši.

Jednalo se o jubilejní 45. ročník. Nad tímto Festivalem převzali záštitu předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky pan Jan Hamáček a hejtman Ústeckého kraje pan Oldřich Bubeníček .

Páteční část festivalu byla nazvaná „Taneční horečka páteční noci“.  Byly osloveny ústecké taneční kluby a uskutečnila se přehlídka vystoupení v různých druzích tance všech věkových kategorií.

Za Taneční klub LIFE tančily své formace malé i velké děti, junioři a dokonce i dospělí, naši asistenti a trenéři.

Večerem provázel Ondra Vodný, moderátor Evropy 2, který dokázal vždy rozbouřit celou halu.

Atmosféra byla neuvěřitelná a finále večera bylo překvapením pro diváky. Všichni tanečníci ze všech tanečních souborů se shromáždili na parketě a společně celkem asi 400 tanečníků tančilo jednu společnou formaci se svítícími náramky na rukou.

Fotografie z akce najdete zde.

Významný úspěch našich malých golfistů na mezinárodním turnaji

Letošní podzim se nese v rytmu SNAGu. Začal interním turnajem, kde se proti sobě imaginárně postavily děti ze čtyř základních škol, se kterými CZ Golf dlouhodobě spolupracuje. Tento turnaj jsme částečně pojali jako kvalifikační soutěž tak, abychom z našich nejmladších golfistů vybrali reprezentanty na mezinárodní turnaj SNAG International Tournament, který byl pořádán evropským koordinátorem, britskou společností i-KAN GC.

V pondělí 10. listopadu proti sobě nastoupilo celkem 78 tříčlenných týmů od indoorové i outdoorové varianty hry. Největší zastoupení měly domácí britské týmy, velký počet reprezentantů vyslaly do bojů i týmy a kluby z Jihoafrické republiky, mezi země s menší výpravou patřilo Rusko nebo Česká republika.

A jak si naši zástupci vedli v mezinárodní konkurenci? Z českých škol dopadl nejlépe tým ZŠ Třešť, který  dosáhl výsledku rovných 100 ran. To znamenalo celkovou sedmou pozici mezi družstvy hrajícími indoorovou variantu turnaje. Na druhé pozici mezi českými školami a na deváté celkově (s výsledkem 107 ran) se umístilo družstvo ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem ve složení: Adam Palán, Kryštof Karas a Jirka Klier. Třetím nejlepším týmem pod křídly CZ Golf potom byli reprezentanti ZŠ Čelakovského Strakonice (s výsledkem 115 ran obsadili dvanácté místo v turnaji).

Tak úspěšný byl letošní premiérový ročník mezinárodního SNAGového klání. Všichni účastníci, jak samotní hráči, tak trenéři a učitelé, si tuto iniciativu velmi pochvalují a již se těší na další SNAGové akce.

Fotografie z akce najdete zde.

Výsledkovou listinu najdete zde.